Cześć i czołem! Jestem Marta.
Od 3 lat prowadzę profil na Instagramie, gdzie śledzi mnie już ponad 312 tysięcy osób.
Mój blog powstał z miłości do jedzenia i gotowania oraz chęci podzielenia się łatwymi i szybkimi przepisami z jeszcze większą liczbą osób. Większość dań jest bardzo prosta, z ogólnodostępnych składników. Skorzystać z nich mogą wszyscy, nawet ci którzy nie są do końca pewni swoich umiejętności kulinarnych. Dania te są dla tych, którzy nie mają czasu lub nie lubią spędzać czasu w kuchni 🙂
Ponadto jestem autorką dwóch książek kulinarnych „ Zdrowo w 15 minut” oraz „Zdrowo w 15 minut. Obiady”

Jeśli masz ochotę na współpracę, skontaktuj się ze mną i ustalimy szczegóły zdrowow15minut@gmail.com jestem otwarta na wszelkie propozycje 🙂

Na blogu pojawić się mogą wpisy sponsorowane, lub te z lokowaniem produktów. Mogę również przetestować i zrecenzować Twój produkt lub zrobić fajną fotografię potrawy z lokowaniem produktu.
Podejmę również długoterminowe współprace.

Przykładowe realizacje:
Wzięcie udziału w poznaniu regionu oraz produktów Doliny Karpia.
Współpraca z marką House of Asia, Konesso, Zdrowe Pola, Kamis, Monini, Rio Mare, Aviko, Winiary, Violife, Auchan, Kielecki, Wydawnictwo Znak, Lidl, Orlen, Gallo, Tefal i wiele innych.

Długoterminowe współprace z marką Kenwood, Purerein, Targroch, SFD, Scapol, Konesso, Bakaliano, Kujawski, BlendyGo, Violife, Koro, Aurelis czy Blendy GO.

Instagram @zdrowo_w_15_minut

Pinterest

Facebook

E-mail: zdrowow15minut@gmail.com

Zapraszam 😉