O mnie

Cześć! Witaj na moim blogu! Jestem Marta i zapraszam Cię do mojego świata kulinarnego. Przeprowadzę Cię tutaj przez szybkie, zdrowe i banalnie proste przepisy. Obiecuję, że próbując tych potraw, zostaniesz ze mną na dłużej. Od ponad 3 lat dzielę się szybkimi i pysznymi przepisami na Instagramie pod tą samą nazwą. Obserwuje mnie już ponad 330 tysięcy osób. 

Ponadto jestem autorką popularnej książki kulinarnej ” Zdrowo w 15 minut” i drugiej „Zdrowo w 15 minut. Obiady” – inspirowanej kuchniami świata. Obie książki dostępne są w wielu księgarniach internetowych i stacjonarnie w Empiku.

Chcę Cię zachęcić, aby zdrowy styl życia stał się Twoim nawykiem i uświadomić Cię, że zdrowo wcale nie znaczy drogo czy skomplikowanie.

Znajdziesz mnie również na:

INSTAGRAM

PINTEREST

FACEBOOK

REKLAMA NA BLOGU:

Jeśli masz ochotę na współpracę, skontaktuj się ze mną a ustalimy szczegóły. Mój adres e-mail: zdrowow15minut@gmail.com

Jestem otwarta na wszelkie propozycje.

Na blogu pojawić się mogą wpisy sponsorowane, lub te z lokowaniem produktów. Mogę również przetestować i zrecenzować Twój produkt lub zrobić fotografię potrawy z lokowaniem produktu. Podejmę również długoterminowe współprace.

Przykładowe realizacje: Współpraca z marką House of Asia, Konesso, Zdrowe Pola, Kamis, Monini, Rio Mare, Aviko, Winiary, Violife, Auchan, Kielecki, Wydawnictwo Znak, Lidl, Orlen, Gallo, Tefal i wiele innych.

Długoterminowe współprace z marką Kenwood, Purerein, Targroch, SFD, Scapol, Konesso, Bakaliano, Kujawski, BlendyGo, Violife, Koro, Aurelis czy Blendy GO.